گُلد کِست

شرح

گلد کوست با نیم میلیون جمعیت در گوشه جنوب شرقی ایالت کوئینزلند واقع شده است. از شرق با اقیانوس آرام و از غرب با جنگل‌های بارانی خوش ‌منظره، رشته ‌کوه‌ها و پارک ملی لمینگتون هم مرز است. همچنین، در نزدیکی ایالت نیو ساوت ولز قرار دارد. این شهر سالانه نزدیک 10 میلیون بازدید کننده از سراسر جهان را به خود جذب می‌کند.

هزینه کم زندگی و مقرون به صرفه بودن قیمت ملک، معمولاً جزء ویژگی‌های اصلی شهر گلد کوست هستند. عوامل مهم دیگر شامل آرامش و سکوت، مدارس خوب، حمل و نقل عمومی، فروشگاه‌های محلی و امکاناتی مانند پارک‌ها و زمین‌های بازی هستند. گلد کوست با یک وجهه هنری و فرهنگی پر جنب و جوش، محیط طبیعی زیبا و جاذبه‌های گردشگری در کلاس جهانی، شهری فوق العاده برای زندگی، کار و سفر است.

از پیاده ‌روی در سواحل شهر گرفته تا هیجان دیدن زیبایی‌های شهر، گلد کوست فعالیت‌های سرگرم ‌کننده بی‌‌پایانی را برای کل همه افراد ارائه می‌دهد. اینجا جایی است که شهر با دریا و جنگل‌های بارانی برخورد می‌کند. شما می‌توانید یک عمر را در این شهر بگذرانید و هیچ وقت احساس خستگی و کسالت نکنید زیرا غروب خورشید در گلد کوست هر روز شما را به خود می‌خواند.

گلد کوست به طور متوسط ​​245 روز هوای خوب و آفتابی در سال دارد. در تابستان میانگین دمای هوا بین 20 تا 28 درجه سانتی‌گراد است. هوا در طول تابستان مرطوب است اما اغلب با نسیم دلپذیر بعد از ظهر جبران می‌شود.

گلد کوست سرزمین زیبایی طبیعی، سبک زندگی آرام برای گشت و گذار در ساحل، پارک‌های موضوعی، مناطق مسکونی مختلف و سرزمین سرسبز هندترلند است. این شهر از یک مقصد گردشگری در اوایل دهه 1900 به یک مرکز صنعتی و آموزشی در سطح جهانی تبدیل شده است. به همین دلیل، اکنون شهر مقصدی عالی برای زندگی، کار و سرگرمی است. با میانگین 300 روز آفتابی در سال، به سختی می‌توانید مکان هیجان انگیزی از گلد کوست را پیدا کنید.

کشور: استرالیا